EVDEOKUL Web Paylaşım ve Eğitim Portalı
Site Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi

 1. Üyelik Kapsamı : Evdeokul üyeliği İlköğretim 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12. sınıflardan kullanıcı tarafından üyelik sırasında seçilen sınıfı kapsar.
 2. Üyelik Süresi : Evdeokul üyelik süresi, 1 eğitim süresini kapsar.
 3. Üyelik Kapsamında Sağlanan Hizmetler  :

C1. Ders Kaynak Merkezi

   1. Bilgi Kitabıı
   2. Çalışma Defteri
   3. İnteraktif Uygulamalar

C2. Sınav Merkezi

   1. Aylık Online Başarı Ölçme Sınavı
   2. Konu Tarama Testi
   3. Soru Arşivi
   4. Rehberlik

C3. Eğlenceli Eğitim
C4. Sanal Sınıf

   1. İnteraktif Konu Anlatımları

C5. E-Kütüphane

   1. Atlas
   2. Multimedya
   3. Sözlük
   4. Kronoloji

C6. Web Paylaşım

  1. Bilgi Dünyası
  2. Ödev Arşivi
  3. Türk Büyükleri
  4. Şehir Rehberi
  5. Ortak Dersler

C7. Eğlence Parkı ve Yarışma
C8. Karne-Mesaj Sistemi

 1. Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması ve Kullanımı : Üyelerin kişisel bilgileri ve akademik kayıtları saklı tutulur; diğer kişi, kurum ve kuruluşlara açıklanmaz.
 2. Üyelik Başvuru ve Ödeme :  Üyelik ödemesi  Çözüm Merkezleri - Satış Noktalarından temin edilen PİN Kartları ile, Banka havalesi yada Sanal Mağazalar üzerinden kredi kartı ile yapılır.
 3. Eser Sahipliği Hakkı         :
  1. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı  içinde yayınlanan her türlü doküman ,test, sınav, görsel,ses,film,animasyon vb.lerin eser sahipliği hakları veritabanında kaynak bölümündebelirtilen kayıtlı özel ve/veya tüzel kişiliğe aittir. Eserlerin izinsiz olarak çoğaltılması ve izinsiz olarak kullanılması eser sahipliğinden doğan hakların ihlalini oluşturur.
  2. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı  içinde yayınlanan, veritabanında kaynak bölümünde "Açık Erişim Bilgi Kaynakları" olarak gösterilen kaynaklar, programın kullanıcıları,proje okulları tarafından paylaşıma açılmış ve internet ortamında herkesin ulaşabileceği kaynaklardır. Telif hakkı,  sahipleri  ve ilgili web sitesine ait olup, EvdeOkul için bir sorumluluk içermez. Ancak Evdeokul,hak sahibi olduğunu bildiren kişi ve kurumların beyanı ile veritabanından çıkartılır.
 4. Program Özellikleri ve Genel Hükümler
  1. EvdeOkul " Web Paylaşım ve Eğitim Portalı"
  2. Onbine yakın AkıllıSınıfı kullanan öğretmenler,yayınevi ve proje okulları tarafından sürekli denetlenen ve güncellenen bir sistemdir.
  3. Üyelik kullanıcı tarafından pin girişi esnasında belirlenir. Her üyelik işlemi sadece 1 sınıfı kapsar.
  4. Hizmet 1 eğitim öğretim süresini kapsar (1 Eylül - 30 Ağustos).
  5. Abonelik süresi bitiğinde sistemimiz otomatik olarak üyeliği durdurur ve üyeye veritabanımızda kayıtlı mail adresine mesaj gönderir. Üyelik süreleri dolan abonelerimizin kayıtları altı ay sistemde korunur.
  6. Abone bu süre içinde tekrar hizmetten yararlanmaya devam etmek isterse, üyelik ücretini yatırdığını destek hattımıza bildirmesi gerekir ve yeniden form doldurulmadan üyelik hakkı devamlılığı sağlanır.
  7. Abonenin güvenlik açısından şifresini başka birine kullandırmaması gerekir. Şifresini üye olmayan kişilere kullandırdığı tespit edilen abonenin üyeliği haber vermeksizin iptal edilir.
  8. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı sistemi  üyelikte abone kullanıcı ve şifresini kendi belirler. Bu şifreler tek kişi kullanımına açık olduğundan, abonenin şifresini ve kullanıcı adını başkaları ile paylaşmaması ve kaybetmemesi önemlidir.
  9. Abone bu sözleşme ile şifresini başkalarıyla paylaşmayacağını kabul ve taahhüt eder.
  10. Aboneler Evdeokul Web paylaşım ve eğitim portalı  içerisindeki bölümleri sadece amaçlarına uygun kullanacaklardır. Sistemi sabote eden, sabote etme girişiminde bulunan, diğer aboneleri portal servislerini kullanarak rahatsız eden, üye bilgilerini eksik yada yanlış verdiği tespit edilen abonelerin abonelikleri  önceden haber verilmeden iptal edilebilir.        
 5. Evdeokul Sisteminin Yükümlülükleri:
  1. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı içerisinde bulunan bütün bilgiler en doğru şekilde ve yanlışsız yayınlamaya çalışmaktadır. Buna rağmen sistem içerisindeki bilgilerde ve sorularda yanlışlıklar olabilir. Bunlar için Evdeokul sorumlu tutulamaz.
  2. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı  her zaman ve her şart altında, güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, sistem kullanımından elde edilen sonuçların her zaman doğru ve güvenilir olacağını, servis kalitesinin herkesin beklentilerine cevap vereceğini taahhüt etmez.
  3. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı  üzerinden yapılan ve zarara neden olabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde üye mesajlarını silme, üyeyi sistemden menetme ve üyeliğine son verme hakkını saklı tutar.
  4. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı  , ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla üyelere haber vermek zorunda olmadan işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabilir, mevcut maddelerini değiştirebilir, iptal edebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.
  5. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı içerisindeki bilgileri 24 saat kesintisiz serviste tutmak için gerekli altyapıyı bu konuda faaliyet gösteren profesyonel bir kuruma outsource etmiştir. Buna rağmen serviste kesintiler olabilir. Zaman zaman sistemin bakımları için yayını durdurabilir. Bu durumda Evdeokul Sistemi  sorumlu tutulamaz.
  6. Evdeokul Web Paylaşım ve Eğitim Portalı  , portalımız abonelerine hizmet vermek için bir Destek Hattı bulunduracaktır. Bu Destek Hattı mesai saatleri (Hafta İçi 09.30-17.00) içerisinde telefonla yada  7x24 www.evdeokul.com sitesi destek merkezinden aranarak gerekli her tür destek ve bilgi alınabilir.
 6. Yürürlük              : Bu sözleşme, üyelik başvurusu sırasında başvuru yapan öğrenci tarafından kabul edilerek yürürlüğe girer.